Pedicure

Zabiegi:

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny męski 90 zł

Kwasy Callus Peel - są dosyć kosztowne (fakt), ale prosimy uwierzyć, że zabieg wart tych pieniędzy!

Pedicure kwasowy to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają wyłącznie martwy naskórek i pozwalają go następnie łatwo oraz bezboleśnie usunąć mechanicznie.

Callus Peel to naturalne kwasy (kwasy winny, cytrynowy i mlekowy), które nie wywołują podrażnień ani bólu. Kwasy te są bezpieczne dla organizmu, a ich użycie na stopy nie grozi negatywnymi konsekwencjami.
Zabieg usuwa nawet DUŻE zgrubienia (nie musisz się krępować, że zaniedbałaś stopy - jesteś zajętą, zapracowaną...) a przemiana wyglądu stóp bywa wprost spektakularna. Tak mówią Nasi Klienci: "pozbawiłam się ciężaru", "mąż teraz może całować mi stopy". Ktoś napewno o tym marzy!!! ( mąż, kochanek, listonosz...)
Ponadto użycie kwasów znacząco skraca czas pedicure!

Pedicure kasowy Callus Peel solo 110 zł

Pedicure kwasowy + kolor 125 zł

Pedicure kwasowy + monofaza 135 zł

Pedicure kwasowy + hybryda 150 zł

Serdecznie zapraszamy, warto spróbować!

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny dla kobiet 90 zł

W przypadku mężczyzn zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, wycięciu skórek, a także skróceniu oraz opracowaniu płytki paznokciowej.

Pół-pedicure 65 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem z suchą oraz popękaną skórą na stopach. Zabieg z użyciem ciepłej parafiny w szybkim czasie sprawi, iż skóra stanie się widocznie gładsza, nawilżona. Zabieg ten polega na wykonaniu peelingu, wmasowaniu mocno nawilżającego oraz pielęgnacyjnego preparatu, a następnie zanurzeniu dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie.

Zabieg parafinowy 50 zł