Pedicure

Zabiegi:

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny męski 90 zł

Kwasy Callus Peel - są dosyć kosztowne (fakt), ale prosimy uwierzyć, że zabieg wart tych pieniędzy!

Pedicure kwasowy to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają wyłącznie martwy naskórek i pozwalają go następnie łatwo oraz bezboleśnie usunąć mechanicznie.

Callus Peel to naturalne kwasy (kwasy winny, cytrynowy i mlekowy), które nie wywołują podrażnień ani bólu. Kwasy te są bezpieczne dla organizmu, a ich użycie na stopy nie grozi negatywnymi konsekwencjami.
Zabieg usuwa nawet DUŻE zgrubienia (nie musisz się krępować, że zaniedbałaś stopy - jesteś zajętą, zapracowaną...) a przemiana wyglądu stóp bywa wprost spektakularna. Tak mówią Nasi Klienci: "pozbawiłam się ciężaru", "mąż teraz może całować mi stopy". Ktoś napewno o tym marzy!!! ( mąż, kochanek, listonosz...)
Ponadto użycie kwasów znacząco skraca czas pedicure!

Pedicure kasowy Callus Peel solo 110 zł

Pedicure kwasowy + kolor 125 zł

Pedicure kwasowy + monofaza 135 zł

Pedicure kwasowy + hybryda 150 zł

Serdecznie zapraszamy, warto spróbować!

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny dla kobiet 90 zł

Pedicure jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach. W przypadku kobiet możemy także pokryć płytkę paznokciową kolorem. 

Pedicure klasyczny + kolor 105 zł

Monofaza - jest to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas. Nowoczesna formuła pozwala na stworzenie pięknej stylizacji w krótkim czasie. W porównaniu do zwykłego lakieru, użycie monofazy pozwala Nam dłużej cieszyć się pięknym pedicure ponad miesiąc. Jego dodatkową zaletą jest to, że od razu wysycha, ponieważ utwardzany jest w lampie UV/LED przez co nie trzeba czekać na wyschnięcie jak przy zwykłym kolorze. 

Pedicure + monofaza 115 zł

Pedicure jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach. W przypadku kobiet możemy także pokryć płytkę paznokciową kolorem hybrydowym.  

Pedicure klasyczny + hybryda 130 zł

 

Pół-pedicure - w przypadku kobiet zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, wycięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej.

Pół-pedicure hybrydowy - w przypadku kobiet zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, ewentualnym ściągnięciu hybrydy, wycięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, a także nałożeniu nowej hybrydy. 

Pół-pedicure 65 zł

Pół-pedicure + kolor 80 zł

Pół-pedicure + monofaza 90 zł

Pół-pedicure + hybryda 105 zł

  

W przypadku mężczyzn zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, wycięciu skórek, a także skróceniu oraz opracowaniu płytki paznokciowej.

Pół-pedicure 65 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn zmagających się z suchą, popękaną skórą, jak i nadmiernie wysuszonymi skórkami wokół paznokci stóp. Zabieg z użyciem ciepłej parafiny w szybkim czasie sprawi, iż skóra stanie się widocznie gładsza, nawilżona. Zabieg ten polega na wykonaniu peelingu, wmasowaniu mocno nawilżającego oraz pielęgnacyjnego preparatu, następnie zanurzeniu dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie.

Zabieg parafinowy 50 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem z suchą oraz popękaną skórą na stopach. Zabieg z użyciem ciepłej parafiny w szybkim czasie sprawi, iż skóra stanie się widocznie gładsza, nawilżona. Zabieg ten polega na wykonaniu peelingu, wmasowaniu mocno nawilżającego oraz pielęgnacyjnego preparatu, a następnie zanurzeniu dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie.

Zabieg parafinowy 50 zł