Pedicure

Zabiegi:

Nowość w SKYbeauty!!! Naturalne Kwasy Callus Peel

Pedicure kwasowy to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają wyłącznie martwy naskórek i pozwalają go następnie łatwo oraz bezboleśnie usunąć mechanicznie.

Callus Peel to naturalne kwasy (kwasy winny, cytrynowy i mlekowy), które nie wywołują podrażnień ani bólu. Kwasy te są bezpieczne dla organizmu, a ich użycie na stopy nie grozi negatywnymi konsekwencjami.
Zabieg usuwa nawet duże zgrubienia, a przemiana wyglądu stóp bywa wprost spektakularna.
Ponadto użycie kwasów znacząco skraca czas pedicure!

 

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny męski 70 zł

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach.

Pedicure klasyczny dla kobiet 70 zł

Pedicure jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny dedykowany stopom. Polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, usunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu martwego naskórka na stopach. W przypadku kobiet możemy także pokryć płytkę paznokciową kolorem. 

Pedicure klasyczny + kolor 80 zł

Pedicure klasyczny + hybryda 120 zł

 

Monofaza - jest to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas. Nowoczesna formuła pozwala na stworzenie pięknej stylizacji w krótkim czasie. W porównaniu do zwykłego lakieru, użycie monofazy pozwala Nam dłużej cieszyć się pięknym manicurem/pedicurem (5-10 dni). Jego dodatkową zaletą jest to, że od razu wysycha, ponieważ utwardzany jest w lampie UV/LED przez co nie trzeba czekać na wyschnięcie jak przy zwykłym kolorze. 

 Pedicure + monofaza 100 zł

Pół-pedicure - w przypadku kobiet zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej , wycięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej.

Pół-pedicure hybrydowy - w przypadku kobiet zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, ewentualnym ściągnięciu hybrydy, wycięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, a także nałożeniu nowej hybrydy. 

Pół-pedicure 40 zł

Pół-pedicure + kolor 50 zł

Pół-pedicure + monofaza 65zł

Pół-pedicure hybrydowy 80 zł

  

W przypadku mężczyzn zabieg polega na wymoczeniu stóp w kąpieli wodnej, wycięciu skórek, a także skróceniu oraz opracowaniu płytki paznokciowej.

Pół-pedicure 55 zł

Jest dedykowany dla osób chcących pozbyć się niechcianych związków z organizmu. Zabieg polega na usunięciu toksyn podczas kąpieli stóp w specjalnie przygotowanej wodzie z preparatem DETOX SOAK.

Efekt zabiegu:

  • poprawa samopoczucia
  • zmiękczenie naskórka i oczyszczenie skóry stóp
  • przywrócenie równowagi energetycznej
  • oczyszczenie organizmu z toksyn  

Zabieg detoksykacji 50 zł

 

Jest dedykowany dla mężczyzn chcących pozbyć się niechcianych związków z organizmu. Zabieg polega na usunięciu toksyn podczas kąpieli stóp w specjalnie przygotowanej wodzie z preparatem DETOX SOAK.

Efekt zabiegu:

  • poprawa samopoczucia
  • zmiękczenie naskórka i oczyszczenie skóry stóp
  • przywrócenie równowagi energetycznej
  • oczyszczenie organizmu z toksyn

Zabieg detoksykacji 50 zł

 

Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn zmagających się z suchą, popękaną skórą, jak i nadmiernie wysuszonymi skórkami wokół paznokci. Zabieg z użyciem ciepłej parafiny w szybkim czasie sprawi, iż skóra stanie się widocznie gładsza, nawilżona. Zabieg ten polega na wykonaniu peelingu, wmasowaniu mocno nawilżającego oraz pielęgnacyjnego preparatu, następnie zanurzeniu dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie.

Zabieg parafinowy 40 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem z suchą oraz popękaną skórą. Zabieg z użyciem ciepłej parafiny w szybkim czasie sprawi, iż skóra stanie się widocznie gładsza, nawilżona. Zabieg ten polega na wykonaniu peelingu, wmasowaniu mocno nawilżającego oraz pielęgnacyjnego preparatu, a następnie zanurzeniu dłoni lub stóp w podgrzanej parafinie.

Zabieg parafinowy 40 zł