Fryzjerstwo

Zabiegi:

Barber to współczesne wcielenie golibrody – to rzemieślniczy zawód z tradycjami sięgającymi XIX wieku, który ostatnio przeżywa swój renesans. Specjalnością barbera jest strzyżenie i golenie mężczyzn, dlatego przygotowanie do tego zawodu zakłada poznanie innych technik i zdobycie umiejętności odmiennych od tych niezbędnych w strzyżeniu damskim. Strzyżenie męskie nie jest wcale łatwiejsze od damskiego – przeciwnie, trzeba być bardzo precyzyjnym, ponieważ przy krótkich włosach każda niedoskonałość będzie bardzo dobrze widoczna. Poza umiejętnościami fryzjerskimi barber ma szeroką wiedzę dotyczącą pielęgnacji włosów, wąsów oraz brody, którą dzieli się ze swoimi klientami. Udziela cennych porad i wskazówek – demonstruje m.in., jak właściwie nakładać różne kosmetyki: pasty, pomady, olejki czy żele.

Cover - zabieg wyłącznie dla mężczyzn tuszujący w naturalny sposób siwe włosy. Regularne stosowanie zabiegu pozwoli Ci dłużej cieszyć się naturalnym kolorem włosów. Siwe włosy stają się mniej widoczne, fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem Twoich włosów, które wyglądają na "odświeżone", a rezultat jest długotrwały. 

Cover 5' wzmacnia naturalny kolor włosów, u mężczyzn którzy maja do 50% siwych włosów. Dla potrzymania efektu rekomendujemy stosowanie szamponu z gamy Loreal HOMME TONIQUE (dostępny w SKYbeauty cena 55 zł). Szampon przeznaczony do codziennego stosowania, pielęgnuje włosy i nadaje im połysk.

Cover: naturalne tuszowanie siwizny 40 zł

Strzyżenie męskie - nożyczki 40 zł 
Strzyżenie męskie - maszynka 30 zł 

Strzyżenie męskie + stylizacja 60 zł
Broda 40 - 60 zł

Strzyżenie męskie + broda 80-100 zł

Serdecznie zapraszamy! https://bit.ly/2OgosNw