O NAS

  SKYbeauty to wyjątkowe miejsce, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą dla siebie szeroki zakres usług.

W dziale fryzjerskim oprócz tradycyjnych zabiegów typu: stylizacja włosów, strzyżenie, koloryzacja, oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla Pań oraz ciekawy zabieg dla mężczyzn (COVER), który w naturalny sposób tuszuje siwiznę. Proponujemy usługi z zakresu kosmetologii. Pracujemy na profesjonalnych markach i sprzęcie wysokiej jakości, aby Państwo mogli cieszyć się zadowalającymi efektami w terapiach na twarz oraz ciało. Posiadamy jedyny w Rzeszowie laser MEDIOSTAR NEXT PRO najbardziej wszechstronna i skuteczna platforma zabiegowa, której efektywność została potwierdzona badaniami klinicznymi:

  •  Bezbolesna epilacja  (usuwanie owłosienia)
  •  Glęboki termolifting KOBRA ("Dotyk młodości")
  •  Fotoodmładzanie 
  •  Redukcja rumienia oraz zmian naczyniowych
  •  Redukcja trądziku

       Z zakresu kosmetyki proponujemy kompleksową pielęgnację dłoni i stóp, depilację, stylizację oprawy oka, henne pudrową Nikk Mole, makijaż zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a ponadto dla Pań oferujemy przedłużanie rzęs.

       SKYbeauty to młody, ambitny zespół z pasją. Nieustannie uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz kursach. Pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności realizujemy Państwa oczekiwania. Jesteśmy zwycięzcami w plebiscycie Mistrzowie Urody 2018 w kategorii Studio Urody Roku!!!

https://www.moment.pl/skybeauty/komentarze (DZIĘKUJEMY!)

https://www.facebook.com/skybeautyrzeszow/

Serdecznie zapraszamy!